Doporučené příspěvky

Ikea katalog 2011 - reklama Očekávání Ikea katalogu 2011 je veliké, někteří fanoušci to nemohou vydržet a krátí si čas vytvářením svých vlastních zábavných reklam na Ikeu. Co vy na to?

Readmore

Ikea výprodej zrychluje Je tu další reklama na Ikea výprodej všeho nábytku skladem, zrychlujeme zrychlujeme, tak šup šup, jděte taky do Ikea!

Readmore

Plánovače Ikea

Ikea není pouze obyčejný obchod s nábytkem, ale pomůže vám i se zařízením vašeho domu či bytu. Ve všech obchodních domech je vám k dispozici vyškolený personál, který s vámi během pár minut navrhne v počítači ideální sestavu nábytku do vašeho prostoru. Tato služba je dnes relativně běžná, Ikea však jde dál a umožňuje svým zákazníkům naplánovat si svůj vysněný byt z pohodlí domova, softwary pro plánování jednotlivých místností, tzv. plánovače, jsou k dispozici také ke stažení. Můžete se tak v klidu domova připravit, virtuálně si vybavit kuchyň či pracovnu a poté vyrazit na nákup, kde již jen můžete váš návrh skonzultovat s odborníkem.

Ikea plánovač

Tím hlavním plánovačem, který stojí za to si představit je plánovač od společnosti Ikea, anglicky nazvaný Ikea home planner. Pomocí tohoto plánovače si můžete snadno zařídit svoje místnosti nábytkem od Ikea a splnit si tak svůj sen o ideálně zařízené domácnosti. Díky Ikea plánovači se stanete doslova interiérovým designérem. Více se o může dozvědět na stránkách www.planovace.cz věnovaných navrhování interiérů, konkrétně na této stránce: Ikea plánovač.

Ikea Besta plánovač

Plánování zařízení vašeho obýváku vám může usnadnit plánovač BESTA, tzv. Planner Besta. Tento jednoduchý online flashový plánovač vám pomůže zařídit vaši obývací místnost skříňkami pro organizování a ukládání vašich CD, DVD, knih a dalších médií. Samozřejmostí je, že si vyberete vhodnou podstavnou skříňku pro vaši televizi či možnost zavěsit ji na zeď. Detailnější popis o možnostech tohoto plánovače najdete zde: Ikea Besta Plánovač.