Doporučené příspěvky

Ikea katalog 2011 - reklama Očekávání Ikea katalogu 2011 je veliké, někteří fanoušci to nemohou vydržet a krátí si čas vytvářením svých vlastních zábavných reklam na Ikeu. Co vy na to?

Readmore

Ikea výprodej zrychluje Je tu další reklama na Ikea výprodej všeho nábytku skladem, zrychlujeme zrychlujeme, tak šup šup, jděte taky do Ikea!

Readmore

Restaurace Ikea

Obchodní domy Ikea nejsou vyjímečné pouze nábytkem ale také svými restauracemi, ve kterých podávají tradiční švédské speciality jako Švédské masové koule s brambory, omáčkou a džemem. Kromě švédských specialit si ale klidně můžeté dát také všude známý hot dog s colou, který je typický pro různé fastfood restuarace. Kromě hlavních jídel jsou ale Ikea restuarace známé také výtečnými dezerty a moučníky.

Restaurace Ikea je kvalita za rozumnou cenu

Restuarace ikea jsou pojaté jako jídelna, kde si s tácem vyberete dezert, polévku, obsluha vám připraví hlavní jídlo, vyberete si salát či pečivo a pokračujete ke kase zaplatit, cestou si můžete vzít skleničku či šálak a po zaplacení si vybraný nápoj natočit u samoobslužných stojanů, můžete si vybrat z tradičních kolových nápojů, či pomerančový nebo grepový džus. Velmi vítané zákazníky je možnost neomezené konzumace nápojů pouze za cenu jednoho nápoje, sami si můžete natočit neomezené množstí nápoje do svého šálku či skleničky. Cena jídel v Ikea restuaracích je velmi přijatelná, obchodní domy také zároveň nabízejí různé akce, takže se například můžete najíst 2 za cenu jednoho jídla apod.