Doporučené příspěvky

Ikea katalog 2011 - reklama Očekávání Ikea katalogu 2011 je veliké, někteří fanoušci to nemohou vydržet a krátí si čas vytvářením svých vlastních zábavných reklam na Ikeu. Co vy na to?

Readmore

Ikea výprodej zrychluje Je tu další reklama na Ikea výprodej všeho nábytku skladem, zrychlujeme zrychlujeme, tak šup šup, jděte taky do Ikea!

Readmore

Ikea family

Podobně jako další maloobchodní řetězce spustila Ikea svojí věrnostní kartu a nabízí svým zákazníkům různé výhody ve svých obchodních domech.

Co získáte s Ikea family

Ikea family karta nabízí různé výhody, například slevu na vybrané či akční zboží, sleva bývá výrazná, u větších kusů nábytku i několik tisíc korun, takže pořízení Ikea family karty se opravdu vyplatí. Navíc vydání karty je zdarma, stačí vyplnit krátký formulář a stáváte se členem Ikea family a můžete nakupovat za výhodnější ceny. S kartou zároveň získáte slevu na některé jídla v restauraci a kromě víkendu máte také nárok na kávu zdarma.

Ikea family je v mnoha státech

Věrnostní kartu Ikea family můžete získat v mnoha státech, jmenovitě ve Švédsku, Dánsku, Finsku, Velké Británii, Nizozemí, Belgii, Německu, Rakousku, Rusku, Číně, Japonsku, Švýcarsku, Slovensku, České republice, Irsku, Polsku, Itálii, Maďarsku, Francii, Dominikánské republice, Španělsku a Portugalsku.