Doporučené příspěvky

Ikea katalog 2011 - reklama Očekávání Ikea katalogu 2011 je veliké, někteří fanoušci to nemohou vydržet a krátí si čas vytvářením svých vlastních zábavných reklam na Ikeu. Co vy na to?

Readmore

Ikea výprodej zrychluje Je tu další reklama na Ikea výprodej všeho nábytku skladem, zrychlujeme zrychlujeme, tak šup šup, jděte taky do Ikea!

Readmore

Ikea katalog 2011 – preview

Ikea bývá často srovnávána se společností Apple a traduje se, že to co je Apple v technice je Ikea v oblasti nábytku. Podobně jako Apple uvolňuje také Ikea náhledy na svoje produkty před jejich uvedením na trh, aby tak vzbudila pozornost zákazníků. Zde je malá ukázka Ikea katalogu 2011 ještě před jeho plným uvedením.

Ikea katalog 2011 – cover

Tak takto má vypadat titulní strana nového Ikea katalogu v roce 2011. Česká verze bude velmi pravděpodobně vypadat téměř totožně.

Ikea katalog 2011 - preview

Ikea katalog 2011 – video ukázka z showroomu společnosti Ikea

Kromě klasický fotografií si pro nás Ikea připravila také videonáhled showroomu Ikea roku 2011, jak je vidět na následující ukázce máme se na co těšit a předpokládáme, že změny v podobném duchu lze očekávat ve všech obchodních domech Ikea také v Čechác.